“Динамо” вимучило нічию з “Ворсклою” (відео)

Підопічні Блохіна втратили очки в Полтаві, зігравши з місцевою «Ворсклою» внічию 2-2

Як передають “Коментарі“, рахунок був відкритий на 33 хвилині господарями поля – після довгої передачі на хід від Громова Адіс Яхович перекинув м’яч через Коваля, який вийшов з воріт. «Динамівці» відігралися досить швидко, вже за 7 хвилин гравець гостей Беланда відправив м’яч в сітку воріт «Ворскли», 1-1.

А на фініші першого тайму за гру рукою Вукоєвича в штрафний у ворота гостей був призначений пенальті, який реалізував Громов, 2-1.

«Полтавське жахіття» продовжився з початком другого тайму – за неспортивну поведінку з поля видалили форварда киян Брауна Ідейє. Основного часу не вистачило гостям для другого голу, а вже на 91 хвилині Аруна врятував «Динамо» від поразки, зафіксувавши рахунок 2-2.