Атлетико вперше за 13 років здолав Реал (+відео)

Долю мадридського дербі вирішив один забитий м’яч Дієго Кости на одинадцятій хвилині гри

Є речі, які за гроші не купиш, –  це, після гри на «Сантьяго Бернабеу», сказав аргентинець Дієго Сімеоне. Ще б пак, «Атлетико» 13 років не вдавалося обіграти «Реал» і тут такий успіх та ще й на полі суперника.

Долю мадридського дербі вирішив один забитий м’яч Дієго Кости на одинадцятій хвилині гри. До речі, у воротах «вершкових» могло опинитися більше м’ячів, але господарям щастило.

Не допоміг «Реалу»  і вихід на поле Бейла і Модріча. Команда Карло Анчелотті програла і відпустила «Атлетико» та «Барселону» у відрив.

Каталонці, як і «матрацники», виграли всі стартові матчі Примери. У сьомому турі «блауграна» розібралася на виїзді з «Алмерією» – 2:0.

М’ячі забивали Мессі та Адріано. Гіркою піґулкою цього протистояння стала травма аргентинця. За попередніми висновками лікарів, поза футболом йому доведеться бути близько  трьох тижнів.

Добре розім’ялася перед матчем Ліги чемпіонів проти французького «Марселя» дортмундська «Борусія». Підопічні Юргена Клоппа декласували «Фрайбург» – 5:0. По дублю забили Ройс та Левандовскі і ще одним забитим м’ячем відзначився Блащіковскі.

А ось футбольної вистави від підопічних Пепа Гвардіоли в рамках сьомого туру «Альянц Арена» не дочекалася. «Вольфсбург» зумів дати бій мюнхенській «Баварії». І господарі підібрати ключ до воріт суперника змогли лише раз: на 63-тій хвилині Мюллер відгукнувся на простріл Рібері – 1:0.

Іспанцю Гвардіолі є над чим помізкувати. Адже не випадково останні хвилини матчу фани «Баварії» дивилися гру спиною до поля.