ХК “Донбас” продовжив переможну серію, здолавши “Автомобіліст”

Підопічні Андрія Назарова здобули третю перемогу поспіль у регулярному чемпіонаті КХЛ.

Дві поразки поспіль віддалили команду Анатолія Ємеліна від зони плей-офф і в останньому матчі виїзної серії в Донецьку команда з Єкатеринбурга вирішила сил не шкодувати.

Досить успішно діючи в першому періоді проти донеччан біля своїх воріт, гості не забували турбувати Майкла Лейтона і на 17-й хвилині відпрацювали вихід два в одного, – повідомляє прес-служба ХК “Донбас”.

З другої спроби Левандовському вдалося проштовхнути шайбу у ворота господарів майданчика. У свою чергу підопічні Андрія Назарова зіграли в атаці досить гостро, але вразити ворота Коваржа не змогли.

Через три хвилини після першої перерви донеччанам вдалося відігратися. Руслан Федотенко зіграв на перехопленні в зоні суперника і вивів на кидок Теему Лайне. Однак удача ще раз посміхнулася “Автомобілісту”, який за чотири секунди до виходу п’ятого польового, зміг реалізувати чисельну перевагу.

Втім, цей гол “Донбас” не збентежив, а сольний прохід Петера Подхрадскі, який завершився точним кидком під поперечину, зірвав по-справжньому бурхливі оплески. Захист гостей здригнулася, а Сергій Варламов, через 50 секунд після того, як рахунок став рівним, вивів господарів майданчика вперед.

На початку третього періоду донеччанам вдалося розвинути успіх і, всупереч очікуванням, спокійно довести матч до переможного кінця.

На фінальний штурм сил у гостей вже не залишилося.