Ліга Європи. “Динамо” у додатковий час проґавило перемогу над “Рапідом”

Віденський “Рапід” і київське “Динамо” зустрілися вже всьоме, розписавши нічию в матчі другого туру групового раунду Ліги Європи.

Перший тайм “Динамо” записало у свій актив, пішовши на перерву з перевагою в два голи. У першому випадку забив Андрій Ярмоленко після прострілу Тремулінаса. А з другим голом допомогли господарі, один із захисників, вибиваючи м’яч, влучив у Дібона, від якого і стався автогол.

У другому таймі “Рапід” зміг повернути інтригу в матч. Австрійці скоротили рахунок завдяки голу Бургштаббера, який, скориставшись помилкою Тремулінаса, замкнув подачу з лівого флангу.

А в додаткові 5 хвилин другого тайму “Рапід” зміг уникнути другої поразки у груповому раунді Ліги Європи. Фінальний рахунок 2:2.