Ліга Європи. “Дніпро” і “Чорноморець” зазнали домашніх поразок

В рамках другого туру групового етапу Ліги Європи у Дніпропетровську “Дніпро” програв “Фіорентині”, а “Чорноморець” в Одесі поступився “ПСВ”.

У Дніпропетровську відбулася зустріч “Дніпра” і “Фіорентини” в рамках другого туру групового етапу Ліги Європи.

Гра пройшла за не найсприятливіших погодних умов і завершилася поразкою команди Хуанде Рамоса з рахунком 1:2, – повідомляє Чемпіонат.

У першому таймі суперники не забили голів, а на старті другої половини зустрічі Гонсало Родрігес реалізував пенальті, призначений за порушення правил капітана дніпрян Руслана Ротаня.

Слідом господарі відповіли точним 11-метровим ударом Євгена Селезньова, а на 73-й хвилині досвідчений Массімо Амброзіні ударом головою знову вивів “фіалок” вперед, встановивши остаточний результат.

А у своєму першому домашньому матчі на груповій стадії Ліги Європи “Чорноморець” поступився “ПСВ Ейндховен” з рахунком 0:2.

Одесити пропустили ефектний гол у виконанні Мемфіса Депая на 13-й хвилині протистояння. Під час гри “Чорноморець” створив достатню кількість гольових моментів, проте піти від поразки команді Романа Григорчука не вдалося.

Перед фінальним свистком “Чорноморець” пропустив другий гол, автором якого став Флоріан Йозефзон.