Маркевич засмучений рішенням Прем’єр-ліги

Головний тренер харківського «Металіста» Мирон Маркевич прокоментував рішення Прем’єр-ліги з перерваного матчу «Дніпро» – «Металіст»

Головний тренер харківського «Металіста» Мирон Маркевич прокоментував рішення Прем’єр-ліги з перерваного матчу «Дніпро» – «Металіст», а також розповів про травму Клейтона Хав’єра, яку бразилець отримав під час матчу, пише LB.ua

«Звичайно, рішення несправедливе. Так, Хав’єр отримав травму, але я поки не знаю, наскільки там все серйозно. Поговоримо з лікарями, і буде щось відомо».

Нагадаємо, матч «Дніпро» – «Металіст» був перерваний на 46-й хвилині через відсутність електрики на стадіоні. Рахунок на той час був 2:1 на користь господарів.

У понеділок дирекція Прем’єр-ліги постановила дограти матч «Дніпро» – «Металіст», починаючи з другого тайму.

«Металіст» наполягав на присудження технічної поразки «Дніпру» з-за порушення регламенту змагань.