Екс-гірник Вілліан забив свій перший гол за “Челсі” (відео)

Колишній лідер донецького «Шахтаря» бразилець Вілліан забив свій перший гол за лондонський «Челсі».

Нападник відзначився в сьомому турі англійської Прем’єр-ліги коли аристократи грали в гостях проти «Норвіча». До 85-ї хвилини матчу у поєдинку тримався нічийний рахунок 1:1.

Але спочатку Азар вивів «Чеслі» вперед, а за хвилину екс-гірняк Вілліан своїм голом позбавив аристократів нервової кінцівки матчі. 3:1 – перемога «Челсі», яке вийшло на 3 позицію у чемпіонаті.

Вілліан став гравцем «Шахтаря» влітку 2007 року. Гірники заплатили Корінтіансу за нього 14 мільйонів євро.

1 лютого 2013 року контракт гравця викупив махачкалінський «Анжі» за 35 млн. а вже за півроку Вілліан переїздить до «Челсі». За нього аристократи заплатили 30 млн.