На “Дніпро Арена” знайшли кабель, який знеструмив стадіон

Увага футбольних вболівальників всієї України напередодні була прикута до Дніпропетровська.

Дніпро-Арену, вартістю 65 мільйонів євро, збудували спеціально до матчів Євро-2012. У вересні 2008-го її відкривав тодішній президент Віктор Ющенко. Жодних технічних проблем під час матчів «Дніпра» на новому стадіоні досі не було. Аж до вчора.

Коли команди готувалися почати другий тайм, на стадіоні зникло світло. Освітлення відновили тільки за годину, але матч уже зупинили.

«Якщо протягом 30 хвилин освітлення не може бути відновлене, матч не продовжується», – каже делегат матчу «Дніпро» – «Металіст» Олексій Челишев.

У «Металістів» почали вимагати технічної поразки для «Дніпра», бо це передбачає регламент Прем’єр-Ліги, адже команда-господар не змогла забезпечити належних умов для проведення матчу.

Однак сьогодні футбольні чиновники постановили дограти поєдинок, починаючи з 2-го тайму за рахунку 2:1 на користь «Дніпра». Харків’ян таке рішення обурило.

«Коли мені сьогодні сказали, що матч слід дограти, я в це не повірив. Це виключно неспортивне рішення, яке суперечить здоровому глузду. Будь-яка футбольна людина розуміє, що в цьому рішенні немає логіки», – переконаний тренер «Металісту» Мирон Маркевич.

За неофіційною інформацією, причиною знеструмлення став несправний кабель на підстанції саме Дніпро-Арени. Керівництво місцевого футбольного клубу та стадіону від коментарів відмовляється. Натомість у Дніпрообленерго переконують: енергозабезпечення стадіону не припиняли ні на секунду.

«Ми бачимо за своїми осцилограмами – був провал, який пояснюється зникненням світла. Почалося о 20:55 і відновилося о 21:30. Ще раз стверджуємо: ми електропостачання забезпечували на 100%», – запевняє Березовський технічний директор ПАТ ДТЕК «Дніпрообленерго» Сергій.

На щастя, несподівана темрява на стадіоні не спровокувала паніки на трибунах, а вболівальників завдяки злагодженим діям правоохоронців удалося евакуювати без жертв і травм.

Та у харківському «Металісті» наполягають на адекватному покаранні «Дніпра» та його стадіону, аби не створювати небезпечний прецедент у майбутньому.