Український дует виборов золото на Ukrainian Open 2013 і збирається на Олімпіаду (відео)

Початок другого дня турніру видався незвичним

Поки на Майдані Незалежності майорять прапори України та Євросоюзу, в сусідньому палаці Спорту цими стягами вирішили не обмежуватися. Учасники з понад 20 країн світу взяли участь у міжнародних змаганнях з фігурного катання.

Початок другого дня турніру видався незвичним. Замість короткої програми у чоловіків, через технічні проблеми з машиною для відновлювання криги, на ковзанці відкатував обов’язкову, а згодом і коротку та довільну програми льодовий комбайн.

І лише після півторагодинної затримки на кригу нарешті вийшли учасники змагань. У чоловік на Ukranian Open – суто українське протистояння. Після короткої програми в лідери спершу вирвався 19-ти річний бронзовий призер Чемпіонату України – Ігор Резниченко.

«Я радий, що все втийшло так, як хотів. Звісно, затримка була спочатку, був настрой,а потім розслаблялися, і так кілька раз. І це було важкувато», – каже бронзовий призер Чемпіонату України 2012 р. з фігурного катання Ігор Резниченко.

Однак останньої миті його лише на 57 сотих бала випередив чемпіон України Яків Годорожа. Тож сьогодні під час довільної програми боротьба за золото в чоловіків та ліцензію на Олімпіаду буде ще та.

«Важкувато прорватися, головне – триматися прокату свого і бути задоволеним і ще й завтра, після прокату», – каже чемпіон України 2012 р. з фігурного катання Яків Годорожа.

А ось пари вже завершили свої виступи. Приємно, що перше золото цього турніру дісталося українському дуету Юлія Лаврентьєва-Юрій Рудик. На додачу вони отримали і ліцензії на свої перші Олімпійські ігри.

«На Європі ми можемо поборотися за «десятку», а на олімпіаді навряд, там пари сильні, але будемо старатися», – кажуть переможці змагань Юлія Лаврентьєва та Юрій Рудик.

У танцювальних пар чемпіони України – ШивонХікін-Кенеді-Дмитро Дунь стали третіми, пропустивши впередчемпіонів – дует з Азербайджану та пару з Естонії.

Втім, українці й так вже мали ліцензію на Олімпіаду в Сочі.Сьогодні на Ukranian Open визначаться переможці в одиночних катаннях у жінок та чоловіків, а в суботу на глядачів чекає церемонія нагородження та фінальне шоу з концертом.