У “Барсі” замість Мессі і Неймара з’явилися нові лідери (+відео)

Головним героєм протистояння став Педро, який протягом семи хвилин відзначився хет-риком

Якщо ведеш у рахунку 2:0 – це не означає, що перемога близько. Особливо, якщо граєш проти «Барселони». У цьому пересвідчилися футболісти скромного «Хетафе», які в 17-му турі Примери приймали каталонців.

Господарі забили два швидкі м’ячі і вже, сподівалися на успіх. Однак у «Барси» за відсутності Мессі, Неймара та Хаві знайшлися інші лідери. Головним героєм протистояння став Педро, який протягом семи хвилин відзначився хет-риком, віддав гольовий пас на Фабрегаса, а згодом і заробив пенальті для Сеска. Останній його реалізував 5:2 – перемога «Барселони».

Результативною грою перед зимовою перервою потішили публіку «Борусія» Менхенгладбах та «Вольфсбург». Всеп найцікавіше припало на другий тайм, коли і були забиті всі чотири м’ячі. На гол Дієго господарі відповіли точним ударом Рафаеля. А на 64-тій хвилині Аранго виконав блискавичний удар зі стандарту.

Однак виграти господарям не вдалося –  за 5 хвилин до кінця гри Дост встановив фінальні 2:2. Нічия, яка дозволила менхенгладбахцям потіснити дортмундську «Боруссію» з третього місця. Люсьєн Фавр хотів більшого.

В Ередевізі за «Роду» у поєдинку проти «Аякса» вболівав сам Санта-Клаус. Однак його передноворічних чар трішки не вистачило. Команда з Керкраде вела в рахунку до вісімдесят восьмої  хвилини. Після чого все пішло шкереберть.

Точніше, спрацювала заміна Франка де Бура і героєм гри став 17річний Хайро Рідевальд. Він спочатку зрівняв рахунок. А в компенсований арбітром час приніс перемогу амстердамцям – 2:1. «Аякс» піднявся на гору турнірної таблиці і ділить першу сходинку з «Вітесом».

Хто з уболівальників міг би похизуватися тим, що дивився футбольний матч в джакузі прямісінько біля футбольного поля?! Відповідь – фанати нідерландської «Бреди». Більше того, після матчу вони навіть мали змогу святкувати перемогу своєї команди разом. «НЕК» виграв у «Камбюр» 1:0. ЛАЙФ Переможці святкували по-особливому.