Українська біатлоністка потрапила в число найсильніших на Кубку світу

Юлія Джима стала найкращою українською біатлоністкою на етапі Кубка світу в Рупольдінгу

Киянка Юлія Джима стала найкращою українською біатлоністкою на етапі Кубка світу в Рупольдінгу в індивідуальній гонці на 15 км Піднятися вище 23-річній спортсменці завадив промах на третьому вогневому рубежі і, як наслідок, одна штрафна хвилина. Третій призер, чешка Віткова, яка відстріляла без промахів, виграла у Юлії 28 секунд. Один з лідерів у загальному заліку, Валя Семеренко, прийшла на фініш восьмою з двома хвилинами штрафу, пишуть “Вести”. Перемогла чешка Габріела Сукалова і зміцнила лідерство. Слід зазначити, що їй здорово пощастило. По дистанції швидше всіх бігла білоруска Дарина Домрачева, проте два промахи на останньому вогневому рубежі відкинули її на друге місце. Гонка переслідування пройде в неділю, 12 січня. За правилами, відставання за результатами індивідуальної гонки буде скорочено вдвічі. Результати: Соукалова (Чехія) – 40:32,6 (1 промах), Домрачева (Білорусь) – +34,3 (2), Віткова (Чехія) – 38,6 (0), Джима – +1:06,5 (1), Валя Семеренко – +1:17,1 (2), Віта Семеренко – +3:17,7 (2), Бурдига – +3:19,0 (3), Панфілова – +7:43,7 (5).