ХК “Донбас” почав захист Континентального Кубку з перемоги

Хокейний клуб «Донбас» розпочав з перемоги захист титулу переможця Континентального Кубку.

В стартовому матчі у Суперфіналі, що відбувається у французькому Руані, донеччани здолали норвезький Ставангер.

Щоправда, успіх найсильнішого хокейного клубу України видався не таким вже й беззаперечним. Наприкінці першого періоду «Донбас» пропустив і зумів відігратися лише наприкінці другого періоду зусиллями Коларжа.

В дебюті третьої двадцятихвилинки Даданов вивів донецький клуб вперед 2:1, однак за три хвилини до фінальної сирени норвежці зуміли перевести гру в овертайм.

Нічия 2:2 протрималася весь доданий час, а в серії булітів Донбас вирвав перемогу завдяки одному сейву свого воротаря Лейтона та вирішальному влучному кидку Недороста 3:2.

Цими хвилинами ХК «Донбас» грає другий матч суперфіналу Континентального Кубка проти італійського Азіаго.