Перша українська медалістка в Сочі: Дуже хочеться “золота” (відео)

Віта навіть була близькою до срібла, але все ж програла росіянці

Першу нагороду на Олімпійських в Іграх в Сочі здобула збірна України. Як і прогнозували, сталося це в біатлоні і тепер у нас є перша «бронза».

У спринті на 7,5 кілометрів на п’єдестал піднялася наша Віта Семеренко. З-поміж усіх українок на дистанцію Віта пішла останньою. Вона чітко і без промахів відстрілялася на обох вогневих рубежах і на гарній швидкості мчала до фінішу.

Віта навіть була близькою до срібла, але все ж програла росіянці Ользі Вілухній 2 секунди. Сестра Віти – Валя Семернко показала 12-ий результат, Олена Підгрушна була 26-ю, а Юлія Джима 42-ю. таким чином Україна уже одна із 16-ти країн, які вже здобули медалі в Сочі.

«У моїй скриньці всі бронзові медалі зберігається. Звісно, дуже хочеться і золота, але на цей момент я дуже задоволена своєю медаллю», – каже спортсменка Віта Семеренко.