Мессі перервав 133-денний період без голів (відео)

Аргентинець зумів перервати сумний період у виїзному матчі проти «Севільї»

133 дні – саме стільки Лео Мессі не забивав суперникам у чемпіонаті Іспанії. Цю сумну для себе традицію аргентинець зумів перервати у виїзному матчі проти «Севільї».

Щоправда, перед тим, як відзначатися самому, Лео асистував Алексісу Санчесу, котрий зрівняв рахунок у поєдинку. Однак далі Мессі заслужено виборов звання гравця матчу. Спочатку він під завісу тайму вивів «Барселону» вперед. А на початку другого оформив дубль.

Розгром андалусцям влаштував Фабрегас, встановивши фінальні 4:1. Мадридський «Реал» довів, що і без дискваліфікованого Краіштіану Роналду може легко вигравати. Дубль Каріма Бензема та гОли Гарета Бейла й Хесе Родрігеса дозволили  розгромити на «Сантьяго Бернабеу» «Вільяреал» – 4:2.

Головною ж несподіванкою туру можна назвати фіаско лідера чемпіонату – «Атлетико». «Матрацники» капітулювали у виїзному поєдинку проти «Алмерії» – 0:2.

У Бундеслізі впевнено до чемпіонства крокує «Баварія». У 20му турі підопічні Пепе Гвардоли легко розібралися на виїзді з «Нюрнбергом» – 2:0. Забиті м’ячі в активі Манджукіча та Лама.

Схоже, намацала свою гру дортмундська «Борусія». Підопічні Юргена Клоппа розбили на дрУзки «Вердер». Причому зробили вони це у Бремені. По дублю на свій рахунок записали Левандовскі та Мхітарян.

Ще один м’яч у ворота суперника провів Фрідріх. Продовжує гонитву за медалями і «Шальке». Команда Єнса Келлера в 20му турі не залишила шансів «Ганноверу» – 2:0.