Третій день Сочі-2014: українці без медалей, голландці з тріумфом (відео)

Без медалей для українських спортсменів проходить сьогоднішній день на Зимових Олімпійських іграх в Сочі.

Надії ми покладали на наших біатлоністів, але у гонці переслідування найкращий час з наших показав Андрій Дериземля, який став лише 36. А золото Олімпіади отримав француз Мартен Фуркад.

А загальний залік на даний момент очолюють голландці. У них 3 золоті нагороди. Причому сьогоднішній подіум у ковзанярів став суто помаранчевим, адже три перших місця у забігу на 500 метрів залишились саме за голландцями.

Найкращий час тут показав Міхел Мюлдер. На друге місце у медальному заліку піднялась Канада завдяки перемозі Шарль Амлен у шорт-треку. Ця медаль стала другою золотою для канадців. Треті у загальному заліку норвежці.

Україна з однією бронзовою нагородою Віти Семеренко посідає 19 загальнокомандне місце.