Сочі-2014: українці не вистачило до бронзи 10 секунд (відео)

Віта пішла на старт третьою всього через 22 секунди після лідерки. Але два промахи відкинули українку аж на 10-те місце

Ще вісім комплектів нагород сьогодні розіграли на Олімпіаді в Сочі. Україна була представлена у чотирьох видах програми. Найбільше, звісно, ми сподівалися на медаль в жіночому біатлоні.

Недільна спринтерська гонка і бронза Віти Семеренко залишала нам непогані шасни на успіх в гонці-переслідування на 10 кілометрів. Віта пішла на старт третьою всього через 22 секунди після лідерки. Але два промахи відкинули українку аж на 10-те місце. А от сестрі Віти – Валі, всього 10-ти секунд не вистачило до бронзи. Українка приїхала 5-ю, а чемпіонкою стала білоруска Дарья Домрачева.

В інших видах програми українці були далекими від п’єдесталу. У лижних гонках українці не пройшли кваліфікацію, змагання жінок-саночниць та фігуристів ще тривають.

Загалом на цю мить в Сочі розіграно уже 22 комплекти нагород. Збірна України з однієї бронзою нині на 19-му місці з-поміж 88 країн-учасниць.