Огляд олімпійського дня: Норвегія посунула Канаду (відео)

Одразу дві золоті медалі в чоловічому та жіночому лижному спринті поїдуть до Норвегії. У чоловіків не було рівних 31-річному Ола Вігену Хаттестаду.

Срібло та бронза дісталися двом шведам – Петерсону та Йонссону. Українець Руслан Перехода показав скромний 50-й результат.

У жінок – одразу дві норвежки на п’єдесталі. Золото і срібло Майкен Фали та Ігвільд Естберг розділили 38 секунд. Українка Марина Анцибор 34-та, а Катерина Сердюк – 45-та.

На абсолютний рекорд претендує українка Тетяна Волосожар. Представниця Дніпропетровська, яка виявилася непотрібною національній федерації, може стати першою в історії дворазовою олімпійською чемпіонкою.

Після золота в командних змаганнях, Тетяна в парі з Максимом Траньковим – лідери серед спортивних пар після короткої програми. Українці Юлія Лаврентьєва та Юрій Рудик – поки останні.

Майже сенсація сталася в сноуборді. Абсолютний фаворит і дворазовий олімпійський чемпіон в халфпайпі Шон Вайт навіть не потрапив на п’єдестал. А чемпіоном став росіянин, який виступає за Швейцарію – Юрій Подлатчіков.

Вирішальною стала бездоганна друга спроба Ай Пода, як називають Подлатчикова. Срібло – у 15-річного японця Аюмі Хірано. Ще один японець Таку Хіраока взяв бронзу.

Перше золото в кар’єрі виграла Наталі Гейзенбергер. Німкеня в 26 років стала найкращою в змаганнях саночниць. Ще одна німкеня Татьяна Хюфнер – друга, Ерін Хемлін з Америки – третя. Українки Стецьків та Шхумова – 26-та і 31-ша відповідно.