6-й день Олімпіади: Україна без призів

В шостий олімпійський день в Сочі українські спортсмени оминули призовий п’єдестал

В шостий олімпійський день в Сочі українські спортсмени оминули призовий п’єдестал. Тоді як інші так боролися за перемогу, що їм дали по золоту.

Вперше в історії Зимових Олімпійських ігор дві спортсменки посіли перше місце. Словенка Тіна Мазе та швейцарка Домінік Гізін стали олімпійськими чемпіонками у швидкісному спуску.

Вони продемонстрували ідентичний результат до сотих секунд. Тому на п’єдесталі, де зазвичай три спортсмени, сьогодні опинилося чотири.

Неймовірним та успішним став сьогоднішній день для німецький спортсменів. Вони зуміли вийти в лідери медального заліку з п’ятьма золотими. Змінив турнірну таблицю командного заліку німецький двоборець Ерік Френцель, який найкраще стрибнув з трампліну, а потім довершив справу в десятикілометровій гонці.

Українець Віктор Пасічник у цьому виді програми стартував з 27-го місця, але завершив гонку лише 42-м.