На Олімпіаді в Сочі дві українки вибороли медалі для іноземних держав (відео)

В останньому медальному виді шостого дня Олімпіади на призовому п’єдесталі стояли одразу дві українки. Щоправда, лише етнічні

Тетяна Волосожар у дуеті з Максимом Траньковим прогнозовано виграла змагання спортивних пар у фігурному катанні.

Російський дует, враховуючи командні виступи, став дворазовим олімпійським чемпіоном Сочі. Тоді як німецький тандем Олена Савченко/Робін Шолкови став бронзовим призером. В боротьбі за друге місце їх потіснила російська  пара – Ксенія Столбова та Федір Климов.

На перше ж місце у командному заліку вивело Німеччину «золото» двоборця Еріка Френцеля. Українець Віктор Пасічник у цьому виді програми стартував з 27-го місця, але завершив гонку 42-м.

Не менш феноменальним був виступ німецьких саночників. Два Тобіаси Вендль та Артл покращили час першого заїзду і безапеляційно здобули шосте олімпійське золото. Тоді як український тандем Олександр Оболончик та Роман Захарків результатом не потішили – 17 місце.

У ковзанярському спорті триває домінування нідерландців. Стефан Гроотхьойс виграв на дистанції 1000 метрів. А його співвітчизник Міхель Мюльдер став бронзовим призером. Таким чином у Сочі в цій дисципліні представники країни тюльпанів зібрали вже вісім нагород із дев’яти.

Також стартував чоловічий хокейний турнір, але у звітний день шанувальників найшвидшої гри світу зачарував дуеллю фавориток у жінок, де збірна Канади виявилася сильнішою за команду США – 3:2.

Проте без золота не залишилися американці у змаганнях сноубордисток. У хафпайпі 24-річна Кейтлін Фаррінгтон сенсаційно зуміла випередити чемпіонку Ванкувера Тору Брайт з Австралії. Питання «золота» вирішили 25 сотих бала.