У фіналі Кубка Іспанії зустрінуться Мессі і Роналду (відео)

В нагороду за два забиті м’ячі найкращий гравець світу отримав запальничкою по голові від одного з фанів Атлетико

В Кубку Іспанії вибір у вболівальника тепер не великий: або Барселона, або Реал Мадрид. Обидва іспанські гранди вийшло до фіналу Копа Дель Рей.

Каталонці після домашньої перемоги на Реал Сосьєдад 2:0, відкрили рахунок в середині тайму. Захисник необачливо скинув м’яч на Мессі, і аргентинець навіть в оточенні чотирьох суперників зумів пробити воротаря господарів.

Реал Сосьєдад відповів кількома чудовими нагодами біля воріт Пінто, але баскам фатально не щастило. Відігратися на решті вдалося аж на 87-ій хвилині. Але гол Грізмана нічого не вирішував 1:1 і Барселона у фіналі зіграє проти Реала.

Мадридці після домашнього розгрому Атлетико 3:0, всуху впоралися з чинним володарем Кубку і на Сантьяго Бернабеу. Два голи на рахунку Роналду, котрий безпомилково виконував 11-ти метрові удари. Перший пенальті Кріштану заробив сам, а другий став покаранням за порушення на Бейлі. 2:0. Ель класико у фіналу Кубка Іспанії відбудеться 19 квітня.

В нагороду за два забиті м’ячі, найкращий гравець світу отримав запальничкою по голові від одного з фанів Атлетика. Хулігана вже знайшли, а голова Роналду сильно не постраждала.