Польська лижниця стала олімпійською чемпіонкою зі зламаною ногою (фото)

Жіночі олімпійські перегони лижниць на дистанції 10 кілометрів класичним ходом виграла представниця Польщі Юстина Ковальчик

Олімпійська чемпіонка фінішувала з часом 28:17.8 секунди, повідомляє УНН.

Ковальчик продемонструвала потужні морально-вольові якості на непростій лижні, адже гонка відбувалася за температури повітря вище 10 градусів тепла.

До того ж польська лижниця долала дистанцію з серйозною травмою.

У неділю Юстина заявила, що буде продовжувати свій виступ у Сочі, незважаючи на перелом кісток стопи.

На своїй сторінці у Facebook Ковальчик виклала фотографію рентгенівського знімка і підпис її: “Рентген моєї стопи. Багаторівневий перелом. З привітом для всіх “експертів”. Спокійно. Буду бігати далі”.

Додамо, що на минулій Олімпіаді Ковальчик здобула повний комплект нагород, ставши, зокрема, чемпіонкою у 30-кілометровій гонці.

Основна суперниця полячки – норвезька лижниця Маріт Бйорген – на останніх кілометрах сьогоднішньої дистанції помітно здала і навіть не потрапила до числа призерів, фінішувавши з п’ятим результатом.