6 оліміпійських медалей роздадуть у Сочі

У чоловіків-фігуристів визначаться переможці

У російському Сочі починається восьмий день зимових Олімпійських ігор.

У п’ятницю розіграють шість комплектів нагород, повідомляє BBC Україна.

Спортсмени виборюватимуть медалі у таких видах спорту: біатлон, гірські лижі, лижні перегони, скелетон, фігурне катання і фристайл.

У четвер японський фігурист Юдзуру Ханю встановив світовий рекорд у короткій програмі. Він отримав 101,45 бала від суддів і перевищив власний колишній рекорд – 99,84 бала.

Перед п’ятничним фінальним виступом він впевнено веде перед у чоловічому одиночному турнір.

Водночас російський фігурист, дворазовий олімпійський чемпіон Євген Плющенко через травму знявся зі змагань, а згодом оголосив про завершення спортивної кар’єри.

За кількістю нагород зараз лідирують Німеччина, Канада і Норвегія. Україна посідає 23 місце із однією бронзовою медаллю, здобутою біатлоністкою Вітою Семеренко.