ФІФА не збирається скасовувати ЧС-2018 в Росії

Президент ФІФА Йозеф Блаттер повідомив, що можливість скасування ЧС-2018 року в Росії за останніх політичних подій не розглядається

Президент ФІФА Йозеф Блаттер повідомив, що можливість скасування ЧС-2018 року в Росії за останніх політичних подій не розглядається.

“Під час засідання виконкому ФІФА ми заслухали звіт про підготовку Росії до турніру одного з його членів – Віталія Мутко, який є міністром спорту Росії. Ніяких думок про те, щоб відбирати у Росії право проведення чемпіонату світу, не виникало. Росія отримала це право, вона була обрана, і ми просто чекаємо його початку”, – сказав у п’ятницю на прес-конференції Блаттер, пише “Інтерфакс-Україна”.

Раніше тіньовий міністр охорони здоров’я лейбористської партії Великобританії Енді Бернхем заявив, що ФІФА повинна переглянути своє рішення про вибір Росії як господарки чемпіонату світу з футболу 2018 року.

Як повідомляє британська газета The Guardian, в інтерв’ю BBC Question Time Э.Бернхем сказав, що рішення про вибір Росії як господині ЧС-2018 було зроблено ФІФА, але вона повинна його переглянути.

Тіньовий міністр спорту лейбористської партії Клів Эффорд повідомив, що “ФІФА повинна сьогодні обговорити можливі варіанти, в разі загострення ситуації (в Україні)”.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх