Кваліфікація ЛЄ. Луганська “Зоря” та “Фейєноорд” розійшлися миром

У першому домашньому матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи УЄФА луганська “Зоря” зіграла внічию 1: 1 з голландським “Фейєноордом”.

У першому домашньому матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи УЄФА луганська “Зоря” зіграла внічию 1: 1 з голландським “Фейєноордом”, повідомляє УНН.

Зустріч проходила в Києві на стадіоні “Динамо” ім. В.Лобановського.

Рахунок на 26-й хвилині відкрив захисник “Зорі” Максим Білий, який пробив зі штрафного.

Нападник суперників  Мітчелл ті Вреде зрівняв рахунок на 38-й хвилині протистояння. Гра завершилася з рахунком 1:1.

Нагадаємо, матч-відповідь відбудеться в Роттердамі 28 серпня.