“Дніпро” стартував у Лізі Європи з поразки від “Інтера”

Дніпропетровський “Дніпро” у меншості мінімально поступився міланському “Інтеру” в стартовому турі Ліги Європи групи.

Дніпропетровський “Дніпро” у меншості мінімально поступився міланському “Інтеру” в стартовому турі Ліги Європи групи F – 0:1.

Команди неспішно почали зустріч, намагаючись в перші хвилини промацати слабкі сторони один одного, і не особливо рвалися в атаку. Боротьба в основному точилася у середині поля і здавалося, що ніхто з суперників не хоче брати ініціативу, граючи першим номером. І лише після перерви розпочався справжній футбол, коли “Дніпро” активно пішов вперед, залишаючи в центрі вільні зони, чим уміло користувався “Інтер”.

Проте у захисті підопічні Маркевича були далекі від ідеалу. І якщо спочатку Бойко двома божевільними сейвами дніпрян врятував, то і він нічого не зумів зробити на 71-й хвилині, коли забивав д’Амброзіо.

Хоча варто відзначити, що до цього часу господарі залишились в меншості, коли за незрозумілий фол видалили Ротаня. Після цього гра у “Дніпра” розклеїлася і шансів зрівняти рахунок команда створити не змогла.