“Шахтар” оформив вихід у 1/4 Кубка України розгромом “Полтави” – 1:5

Донецький “Шахтар” фактично гарантував собі місце в чвертьфіналі Кубка України з футболу.

Напередодні гірники матчем з ФК “Полтавою” розпочали 1/8 фіналу цього турніру.

На цій стадії протистояння складається з двох матчів, але навряд чи він буде вирішальним у цій парі. Хоча перший тайм не віщував нічного поганого полтавцям.

Більше того – вони першими забили чемпіонам України.

На гол Фомича ще в першому таймі відповів Тейшера, а після перерви донеччани просто знищили суперника.

Гладкий, знову Тейшера, Чигрниський, а на додачу уже в компенсований час Дентіньйо просто розчавили Полтаву. 5:1 – відіграти таку поразку, та ще й на своєму полі, виглядає просто фантастикою.

Сьогодні другий матч, “Олександрія” прийме “Зорю”.

Лідери чемпіонату зіграють в суботу – “Говерла” прийме “Металіст”, “Волинь” – “Дніпро”, а “Карпати” – “Динамо Київ”.