В Лізі чемпіонів з гандболу запорізький “Мотор” поступився угорцям

В угорському Сегеді відбувся матч 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів ЄГФ (Європейській гандбольній федерації).

Про це повідомляє УНІАН.

В матчі чинний чемпіон України запорізький ”Мотор” з мінімальним рахунком поступився угорському клубу ”Пік” – 26:27.

Матч в Угорщині проходив з приблизно однаковими шансами на успіх. У першому таймі суперник зумів добитися переваги з різницею у 2 м`ячі – 13:11.

Відмінно проявили себе у цій 30-хвилинці воротар запорожців Ріхард Штоль і лінійний Олександр Шевельов.

Після перерви українці перехопили перевагу, виграючи з рахунком 16:14. Аж до 50-ї хвилини вони утримували перевагу у 2-3 м`ячі.

Переломною для команди стала завершальна 10-хвилинка.

Підопічні іспанського фахівця Карлоса Пастора за п`ять хвилин до фінального свистка зрівняли рахунок (24:24), а у завершальному відрізку гри створили собі перевагу.

За три секунди до кінця гри м`яч був у Шевельова і той готував атаку, але рішення румунських рефері, які забрали у Шевельова м`яч у звичайній ігровій ситуації, змусило українську команду визнати поразку.

Це рішення арбітрів викликало подив не тільки у чемпіона України, а й у вболівальників в залі і на лаві суперника.

Втім, угорці вітали рішення арбітра.

Наступний поєдинок групового етапу Ліги чемпіонів сезону-2014/15 запорізький «Мотор» проведе на арені київського Палацу спорту 4 жовтня проти французького «Дюнкерка».