Українська плавчиня Зевіна “взяла” дві срібні медалі в Гонконзі

Українська плавчиня Дарина Зевіна завоювала дві срібні медалі на етапі Кубка світу, який проходить у Гонконзі.

Про це повідомляє УНІАН.

На дистанції 50 м на спині українка фінішувала другою, пропливши дистанцію за 27 секунд.

Перше місце виборола п`ятиразова чемпіонка світу угорка Катінка Хоссу з результатом 26,24 секунди.

Третє місце – у Еу Хой Шун Стефані з Гонконгу, яка пропливла 50 м за 27,33 секунди.

Зевіна також фінішувала другою вже на дистанції 100 м на спині. Українка завершила заплив із результатом 2 хвилини і 6 секунд, знов програвши Хоссу.

Третє місце дісталося ще одній угорській плавчині Евелін Веррасто, яка фінішувала з результатом 2 хвилини і 9 секунд.

Етап Кубка світу в Гонконзі проходить 29-30 вересня.