Платіні придумав «новий» футбол з білими картками

Платіні виступив з низкою нових пропозицій про зміну футбольних правил у своїй книзі “Поговоримо про футбол”, яка надійшла у продаж сьогодні.

Президент УЄФА Мішель Платіні пропонує, шоб арбітри, окрім жовтих і червоних карток, використовували в якості покарань футболістів ще й білі, передає  “Спорт-Экспресс”.

Платіні виступив з низкою нових пропозицій про зміну футбольних правил у своїй книзі “Поговоримо про футбол”, яка надійшла у продаж сьогодні, 16 жовтня.

Так знаменитий француз запропонував показувати білу картку тим гравцям, які люблять посперечатися з рішеннями арбітра. Таке покарання передбачатиме тимчасове вилучення — на 10 хвилин.

Інше можливе нововведення від Платіні — використовувати ще дві додаткові заміни, але тільки в перерві зустрічі.

Крім того, очільник європейського футболу пропонує відмовитися від вікового ліміту для суддів і визначати їх готовність тільки за компетентністю та фізичною формою. Також президент УЄФА, який підтримує використання двох додаткових арбітрів за воротами, запропонував, щоб вони могли працювати ще й у полі.

Наступна можлива зміна, яка широко обговорюється останнім часом, — відмова від потрійного покарання за фол “останньої надії”: пенальті, червона картка і дискваліфікація. На думку Платіні, якщо порушення відбулося у карній зоні, то треба призначати пенальті і показувати жовту картку, а якщо за межами карного майданчика, то призначати штрафний удар і карати винуватця червоною карткою.

Нагадаємо, Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) відкрив дисциплінарну справу проти Федерації футболу України (ФФУ) за порушення вболівальників на стадіоні «Арена Львів» під час матчу кваліфікації ЧЄ-2016 проти Македонії (1:0).