Принизлива поразка «Динамо» в Данії (відео)

Київське «Динамо» у Лізі Європи сенсаційно програло чемпіону Данії – «Ольборгу».

Результат був зроблений ще в першому таймі, коли гравці з невідомими українському вболівальнику прізвищами Еневольдсен і Томсен двічі засмутили Рибку. Команда Реброва їхала у Данію в статусі лідера групи (перемоги над «Ріу Аве» і «Стяуа»).

Передбачалося, що третій тур групового етапу стане нескладним випробуванням для киян. Але логіку у футболі відшукати складно, власне, це ми і побачили в ігровому відрізку до перерви. Гості повинні були спокійно забивати 2-3 м’ячі, проте не вистачило фарту і майстерності.

Читайте: Польські ультрас: Львів – це Польща

Ребров хотів відкоригувати дії команди в центрі поля. Так, замість Рибалки вийшов Велозу. Втім, футбол у виконанні киян став тільки гіршим. Друга заміна Реброва – вихід Теодорчика, який нічого не показав.

Не дарма все-таки його критикував Святослав Сирота. У підсумку, поразка, яку найкраще назвати нещасним випадком.

Томсен забив третій м’яч вже в компенсований до другого тайму час – 3:0.

У паралельному матчі групи J румунська «Стяуа» перемогла португальський «Ріу Аве» – 2:1. У наступному турі «Динамо» прийме данців на «Олімпійському». Матч відбудеться 6 листопада.

Склад «Динамо» 23. Рибка, 2. Даніло Сілва, 24. Віда, 26. Бурда, 6. Драгович, 16. Сидорчук, 90. Беланда (Теодорчик 66), 17. Рибалка (Велозу 46), 10. Ярмоленко, 7. Ленс (Гусєв 76), 22. Кравець.Запасні: 1. Шовковський, 34. Хачеріді, 45. Калитвинцев, 9. Безус.Головний тренер: Сергій Ребров.