«Динамо» і «Шахтар» крокують в 1/2 Кубка України

Київське “Динамо” здобуло перемогу над луганською “Зорею”, а “Шахтарем” здобув мінімальну перемогу над харківським “Металістом”.

Київське “Динамо” здобуло перемогу і в повторному матчі 1/4 фіналу Кубка України з футболу над луганською “Зорею”. Рахунок 2:0, передає УНН.

Динамівці двічі вразили ворота підопічних Юрія Вернидуба в першому таймі зустрічі, що відбувалася на стадіоні ім. В.Лобановського.

Відкрив рахунок навісним ударом з флангу після розіграшу кутового Юнес Беланда, фактично закинувши “за комірець” Кршевану Сантіні. Це сталося на 32-й хвилині.

За 10 хвилин вже Лукаш Теодорчик зіграв на випередження голкіпера “Зорі” і головою замкнув ювелірну подачу від Бетао.

Читайте: Шовковський і Ребров звернулися до вболівальників за допомогою

Нагадаємо, що у першій зустрічі в Запоріжжі команда Сергія Реброва виграла з результатом 2:1.

Таким чином, “Динамо”, долучилося до числа півфіналістів — слідом за донецьким “Олімпіком”, який сьогодні здобув мінімальну перемогу — 1:0 — над полтавською “Ворсклою”, та донецьким “Шахтарем”, що здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0 у повторному кубковому матчі над харківським “Металістом”.