Шахтар переміг Олімпік та наздогнав Динамо

Донецьким дербі між Шахтарем та Олімпіком у Києві стартував дев’ятий тур чемпіонату України з футболу.

Шахтар переграв Олімпік з рахунком 3:2, набрав 22 очки та наздогнав Динамо, яке сьогодні прийматиме Говерлу, повідомляє Еспресо.TV.

На 16-й хвилині Шахтар залишився у меншості – за гру рукою у власному карному майданчику було вилучено Івана Ордеця,

Суддя також призначив пенальті, але з першого разу Гегам Кадимян не зміг переграти Андрія П’ятова, проте вдало зіграв на добиванні. На 38-й хвилині Шахтар також заробив одинадцятиметровий, з якого рахунок зрівняв Алекс Тейшейра.

Читайте: Леоненко поставив Зозулю на місце

Після перерви Олімпік знову вийшов уперед – на 67-й хвилині відзначився Володимир Лисенко.

Шахтар відігрався на 78-й хвилині, ще з одного пенальті, який арбітр призначив за фол Секу Конде проти Даріо Срни, показавши захисникові червону картку. Сам постраждалий реалізував пенальті. Важку перемогу Шахтарю на 90-й хвилині приніс Алекс Тейшейра.