Девич забив Спартаку (ВІДЕО)

Український форвард Марко Девич у 17-му турі російської Прем’єр-ліги забив у ворота Спартака.

Український форвард Марко Девич у 17-му турі російської Прем’єр-ліги забив м’яч у ворота Спартака.

Екс-гравець харківського Металіста розпечатав ворота “народної команди” на 70-й хвилині матчу. На той момент казанці вже програвали – 1:0. Марко підкараулив рикошет у штрафному гостей і майстерно підсік м’яч над голкіпером Спартака Артемом Ребровим.

Українець настільки був радий голу, що не втримався й зняв футболку, через що отримав попередження.

Читайте: Девич: У Катарі влітку +50! Який чемпіонат світу?

У підсумку Рубін зі Спартаком розписали мирову – 2:2. Причому казанці рятівний м’яч забили на 5 доданій хвилині.