Шахтар – Динамо – 3:0: онлайн трансляція чемпіонату України

Шахтар: 32.Каніболоцький, 14. Кобін, 18. Ордець, 38. Кривцов, 13. Шевчук, 17. Малишев, 6. Степаненко, 7. Веллінгтон Нем (11. Марлос, 76), 74. Коваленко, 10. Бернард (28. Тайсон, 76), 22. Едуардо

Запасні: 23. Сарнавський, 5. Кучер, 44. Ракицький, 31. Ісмаїлі, 19. Феррейра

Динамо: 1. Шовковський, 2. Даніло Сілва, 5. Антунеш, 4. Велозу (16. Сидорчук, 78), 10. Ярмоленко, 11. Мораеш, 17. Рибалка, 19. Гармаш (29. Буяльський, 46), 20. Гусєв (25. Гонсалес, 46), 24. Віда, 34. Хачеріді

Запасні: 72. Рудько, 7. Яковенко, 8. Петрович, 91. Теодорчик

Голи: Едуардо (34, 78), Веллінгтон Нем (73)

Попередження: Степаненко (50), Ордець (58), Едуардо (69), Кобін (70) – Гармаш (40), Ярмоленко (42), Хачеріді (45+1), Рибалка (82), Віда (86)

Вилучення: Степаненко (81, друга жовта) – Ярмоленко (81, друга жовта)

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО. ШАХТАР ПЕРЕМАГАЄ ДИНАМО З РАХУНКОМ 3:0.

90+2 хв. МОМЕНТ! Б’є Данило Сілва з-за меж штрафного і потрапляє в поперечину!

87 хв. Небезпечний удар гравця Динамо, але Каніболоцький на місці.

85 хв. Чи не перший небезпечний удар по воротах Каніболоцького – голкіпер контролюється ситуацію.

82 хв. Також ЖОВТУ КАРТКУ отримав Рибалка.

81 хв. БІЙКА трапилася на футбольному полі! В її результаті пішли відпочивати Ярмоленко і Степаненко, жовту отримав Віда. Тренер Шахтаря Мірча Луческу також вилучений з поля.

78 хв. ЗАМІНА. Замість Велозу виходить Сидорчук.

78 хв. ГООООООЛ!!! Забиває Едуардо.

76 хв. ПОДВІЙНА ЗАМІНА. Замість Бернарда виходить Тайсон, замість Нема – Марлос.

73 хв. ГООООООЛ!!! Прибирає Веллінгтон Нем Віду на замаху, після чого пробиває в нижній кут воріт Шовковського – 2:0!

71 хв. МОМЕНТ. Спочатку динамівці розіграли стандарт, після чого другим темпом розпочинали атаку – Буяльський робив подачу з фланга і після боротьби в карному майданчику Гонсалес пробив, але дуже неточно.

69 хв. ЖОВТА КАРТКА. За розмову з арбітром її отримали Едуардо і Кобін.

65 хв. По суті, Динамо ще не створило жодного небезпечного момента біля воріт Каніболоцького. Ярмоленко намагається прориватися, але Кобін грає дуже надійно.

63 хв. Вривався Веллінтон Нем у штрафний майданчик суперника, але Гонсалес з порушенням правил вже в карному майданчику фолив на супернику. Можаровський не помітив порушення правил і дозволив грати.

61 хв. Високо пресингує Динамо, але Шахтар за рахунок декількох передач виходить з-під тиску киян.

59 хв. ЖОВТА КАРТКА. Ордець фолить на Мораесі і отримує жовту картку.

58 хв. Грамотно розіграли комбінацію динамівці, після чого бив Гонсалес, але удар було заблоковано.

55 хв. Динамо отримало право на стандарт, але Віда, пробиваючи головою, не влучив в ціль.

53 хв. Як і першому таймі, у другій 45-хвилинці також багато боротьби.

51 хв. Малишев увірвався у штрафний майданчик, але захисник Динамо зміг його зупинити без порушення правил.

50 хв. ЖОВТА КАРТКА. Степаненко прямою ногою в’їхав в ногу суперника і отримує жовту.

46 хв. ЗАМІНА. Гусєв залишає поле, виходить Гонсалес. До того ж, Буяльський змінює Гармаша.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ.

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО.

45+1 хв. ЖОВТА КАРТКА. Отримує її Хачеріді за фол на Бернарді. Третій гірчичник для киян.

45 хв. Шість хвилин додає Юрій Можаровський через затримки у першому таймі.

42 хв. ЖОВТА КАРТКА. На цей раз її отримує Андрій Ярмоленко за зрив атаки.

40 хв. ЖОВТА КАРТКА. Жорстко зіграв Гармаш проти Степаненка і отримав жовту картку – першу у цьому матчі.

37 хв. Шахтар не дає Динамо вільно грати і також пресингує.

35 хв. Активніше почало грати Динамо після пропущеного голу, активно пресингує суперника.

34 хв. ГОООООООЛ! Після помилки Динамо в центрі, Шахтар вийшов в контратаку, яку точним ударом завершив Едуардо. 1:0!

29 хв. Розпасовка перед штрафним майданчиком між Гусєвим та Велозу призвела до удару з боку португальця, але удар був неточний.

25 хв. Боротьба на полі. Намагаються команди не ризикувати і фолять, щоб не допустити контратаку з боку суперника.

24 хв. Ярмоленко в ефектному стилі віддавав передачу Гармашу, але той не зумів як слід пробити з-за меж штрафного.

22 хв. Після порушення з боку Шахтаря швидко розіграли штрафний динамівці і здобули кутовий. Щоправда, грамотно виконати цей стандарт підопічним Сергія Реброва не вдалося.

18 хв. Моменти мають обидві команди, але поки немає реальної небезпеки біля обох воріт.

15 хв. Мораес прорвався в штрафний майданчик, зробив простріл, але ані Гусєв, ані Ярмоленко не змогли зачепитися за м’яч.

13 хв. Переважно м’яч знаходиться в центрі майданчика. Багато контактної боротьби.

12 хв. Після контратаки з флангу подавав Даніло Сілва. Гусєв зміг пробити головою в дотик, але м’яч пролетів вище воріт.

10 хв. Ще один штрафний для Шахтаря. Виконував подачу Бернард, після чого головою пробивав Кривцов, але пробив вище поперечки.

8 хв. Штрафний удар для Шахтаря. Кобін робить подачу – невдало.

5 хв. Шовковський повертається до своїх воріт. Гра продовжується.

2 хв. Вимушена пауза в матчі через дим поблизу воріт Динамо.

1 хв. Варто відзначити, що Динамо грає практично основним складом, в той час як Шахтар – напівосновним.