Визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів (ВІДЕО)

У Мюнхені визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів.

Ним став мадридський Атлетико. Підопічні Дієго Сімеоне на Альянц Арені поступилися Баварії з рахунком 2:1, однак завдяки домашнім – 1:0, змогли пройти далі.

Вже в першому таймі Баварія завдяки влучному удару зі штрафнго у виконанні Хабі Алонсо вийшла уперед, а перед свистком на перерву Мюллер не реалізував пенальті.

По перерві Грізман, здавалося, остаточно поховав інтригу в матчі, холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із Нойером. Та гол Левандовскі за 10 хвилин до кінця зустрічі повернув мюнхенців у гру. Останні хвилини виявилися дуже жаркими, й голкіпер мадридців Ян Облак крутився, ніби білка в колесі. Зрештою, гості здобули право на пробиття 11-метрового, який не реалізував Торрес. Підсумкові 2:1 дозволили матрацникам вдруге за 3 роки вийти у фінал найпрестижнішого клубного турніру світу.

Читайте: Суркіс назвав винних у принизливій поразці Динамо

Нагадаємо, завтра о 21.45 ввідбудеться інший півфінал між мадридським Реалом та англійським Манчестер Сіті.