Спасибі Беленюк, всі інші – без шансів на медаль у Ріо: підсумки 15 серпня

У 10-й день змагань на Олімпійських іграх в Ріо четверте срібло Україні приніс Жан Беленюк.

На жаль, почин Беленюка не підтримали у фіналі інші наші атлети. Зокрема, шанс поборотися за медалі був у гімнастів – Ігоря Радівілова та Олега Верняєва, однак обидва залишилися поза чільною трійкою.

Не змогла взяти нагороду й Ольга Земляк, котра у фінальному забігу на 400-метрівці стала сьомою.

Греко-римська боротьба. Чоловіки. Категорія до 85 кг.

Чинний чемпіон світу Жан Беленюк програв у фіналі росіянину Давиду Чакветадзе і здобув лише срібну медаль.

Жан Беленюк (Україна) – Давіт Чакветадзе (Росія) – 2:9

Легка атлетика. Жінки. 200 м. Кваліфікація.

2. Нерселі Сото (Венесуела)

…5. Єлизавета Бризгіна (Україна) – 23.28.

Серед українок найкращий результат показала Наталія Погребняк, яка пробилася у фінал. Строгова й Бризгіна вилетіли.

Веслування на байдарках і каное. Чоловіки. С1-1000.

Павло Алтухов пробився у фінал.

У кваліфікації українець показав результат 4:19.361.

У півфіналі Алтухов посів друге місце у cвоєму запливі, фінішувавши з часом 3:58.574.

Фінал змагань відбудеться у вівторок, початок о 15:00.

Веслування на байдарках і каное. Жінки. К2-500.

Анастасія Тодорова та Інна Грищун вийшли у фінал А з веслування 500 метрів на байдарках-двійках на ОІ в Ріо.

У півфінал наші спортсменки кваліфікувалися з третім результатом 1:43.967.

У фінал українки пробилися показавши 4-й час – 1:43.363.

Фінал змагань відбудеться 16 серпня.

Греко-римська боротьба. Чоловіки. Категорія до 130 кг.

Чернецький вибув у 1/8 фіналу.

Синхронне плавання. Дуети. Технічна програма.

Анна Волошина та Лоліта Ананасова у кваліфікації довільної програми дуетів з синхронного плавання на Олімпійських іграх посіли 5 місце з результатом 93.5333.

Спортивна гімнастика. Чоловіки. Кільця. Фінал.

Ігор Радівілов показав 5-й результат.

Спортивна гімнастика. Чоловіки. Опорний стрибок. Фінал.

Олег Верняєв став 5-м, а Ігор Радивілов 8-м.

Стрибки у воду. Чоловіки. Трамплін 3 метри. Кваліфікація.

Ілля Кваша кваліфікувався у фінал.

У загальному заліку кваліфікації Ілля показав 15-й результат

Бадмінтон. Жінки. 1/8 фіналу.

Марія Улітіна (Україна) – Порнтіп Буранапрасертсук (Таїланд) – 0:2 (14:21, 16:21)

Легка атлетика. Жінки. 400 м з/б. Кваліфікація.

Одразу троє наших дівчат – Анна Тітімець (56.24), Вікторія Ткачук (56.14) і Олена Колесниченко пробились до півфіналу змагань.

Легка атлетика. Жінки. Метання диска. Кваліфікація.

Семенова у кваліфікації показала лише 15-й результат – 58,41 метра вибула із боротьби за медалі.

Легка атлетика. Жінки. 400 метрів. Фінал.

Ольга Земляк фінішувала сьомою із результатом 51,24.