Хто такий чемпіон Верняєв: родом з Донецька, 8 медалей і відмова росіянам (ФОТО)

Український гімнаст Олег Верняєв завоював першу золоту медаль на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жайнеро у вправах на паралельних брусах. Факти ICTV розповідають про олімпійського чемпіона з України.

За виконання комбінації українець отримав 16,041 бала. Друге місце в американця Данелла Лейва (15,900), а бронза – у росіянина Давида Білявського (15,783 бала).

Факти ICTV розповідають про олімпійського чемпіона з України.

Хто такий Верняєв?

Показово, що український гімнаст родом з Донецька. Олімпійському чемпіону 22 роки.

Олег Верняєв також є золотим, срібним і тричі бронзовим призером чемпіонату Європи, а у 2014 році став володарем золотої медалі чемпіонату світу.

До слова, Олег Верняєв – перший українець, який став чемпіоном світу зі спортивної гімнастики.

123

Як запам’ятався на Олімпіаді?

Золото – не перша медаль Олега Верняева, яку він отримав в Ріо. Український гімнаст також здобув срібло в категорії особисте багатоборство.

Зокрема, у гімнаста на Олімпіаді в цьому році були і менш позитивні результати: перекладина – 8-е місце, стрибок через коня – 8-е місце, опорний стрибок – 5-е місце.

Нагадаємо, що Олег Верняєв і раніше брав участь в Олімпійський іграх, які тоді проходили в Лондоні. У той час гімнаст посів 11-те місце в особистому багатоборстві та 4-е – в командному.

123Скандали

У Росії обурилися після того, як Олег Верняєв після фіналу в особистому багатоборстві відмовився спілкуватися з російськими журналістами.

Пізніше, український гімнаст опублікував спільну фотографію з росіянином Микитою Нагорним. Спортсмен з Росії підписав знімок так:

– Ми з Олегом Верняевим відповідаємо всім хейтерам.