Динамо програє Наполі в Києві

Команда Сергія Реброва поступилася італійському Наполі (1:2) у першому турі Ліги чемпіонів.

Кияни почали гру нервово і повністю віддали ініціативу гостям, які раз-по-раз шукали шляхи до воріт Шовковського. Але першими забили саме біло-сині.

Дебютант Динамо в єврокубках Віктор Циганков скинув м’яч на Гармаша і Денис з льоту пробив точно в кут – 1:0.

Дивіться онлайн Наполі – Реал Чемпіонів 2017

Щоправда, на цьому веселощі команди Реброва закінчилися. Новачок партонопейців Аркадіуш Мілік протягом 10 хвилин оформив дубль. Обидва голи поляк забив головою у схожому стилі.

При чому другий м’яч біло-сині пропустили вже в доданий арбітром час.

Після перерви столичні футболісти й зовсім не створили жодного небезпечного моменту і всім, чим запам’яталися, так це червоною карткою Сидорчука.

Гості також особливою активністю не вирізнялися. Можна згадати лише удар Мертенса в каркас воріт.

Динамо програє у рідних стінах і займає останнє місце у своїй групі.

Факти ICTV провели онлайн трансляціяю зустрічі.