Збірна України виграла золото Паралімпіади 2016

Паралімпійська збірна України з футболу, обігравши в фіналі Іран (2:1), стала володарем золотих нагород в Ріо-де-Жанейро.

Володимир Антонюк відкрив рахунок у кінцівці першого тайму і добрі півгодини Україна лідирувала, але Ірану вдалося зрівняти рахунок за 10 хвилин до кінця гри, зусиллями Мехді Джамалі.

Зустріч перейшла в овертайм, де на самому початку Артем Красильников знову вивів Україну вперед! В результаті, цей гол став золотим для синьо-жовтих.

Україна стає чемпіоном Паралімпіади!

Україна – Іран – 2:1

Голи: Антонюк (26), Красильников (65) – Джамалі (50).

Нагадаємо, раніше збірна України розгромила Ірландію та перемогла Великобританію, Бразилію та Нідерланди.