Олійник забив дебютний гол у Бундеслізі

У матчі 4-го туру Бундесліги Дармштадт – Хоффенхайм українець врятував господарів від поразки, зрівнявши рахунок у додатковий час.

Олійник з’явився на полі на 75 хвилині й сповна віддячив тренеру, забивши м’яч. Денис відгукнувся на простріл Сірігу на дальню штангу, відправивши з ближньої відстані сферу у порожні ворота. У результаті зустріч закінчилася нічиєю – 1:1.

Додамо, що в матчі також брав участь ще один українець – Артем Федецький, якого на 83 хвилині замінив автор голевої передачі – Сірігу.

Читайте: Неймовірний гол Кости п’ятою в дев’ятку

Нагадаємо, що Олійник перебрався до складу синіх вільним агентом із голландського клубу Вітесс.