Божевільна нічия України й Туреччини

У другому турі відбору до ЧС 2018 збірна України проти Туреччини в Коньї зіграла внічию – 2:2.

У першому таймс синьо-жовті зіграли практично ідеально, зусиллями Ярмоленко (з пенальті) і Кравця відзначившись двічі. Але перед самим свистком на перерву Туфан скоротив різницю в рахунку.

Після перерви господарям вдалося піти від поразки, реалізувавши в кінцівці зустрічі пенальті. Автором рятівного голу став Чалганоглу. Варто відзначити, що і команда Шевченко могла забити, проте удар Кравця на себе прийняла поперечина.

Таким чином, Україна другий матч поспіль грає внічию і з 2-ма очками ділить 3-4 позицію з Туреччиною.

Читайте: В Україні з’явилася нова онлайн-лотерея – Фортуна Live від УНЛ

Факти ICTV провели онлайн трансляцію зустрічі.