Названа головна причина провалу Динамо

Головний редактор журналу Футбол Артем Франков вважає, що причиною незадовільних результатів Динамо в нинішньому сезоні є провальна трансферна політика біло-синіх.

– Зізнаюся, я цілком поділяю всезагальну заклопотаність і бачу, за що можна і потрібно критикувати керівництво київського Динамо. Наприклад, за провалений у трансферному плані рік, тому що не заграв жоден гравець, придбаний за три останні трансферні вікна. Умовно — Мораєс, при всій його корисності, нападник Динамо повинен грати краще й давати більше. Ще більш умовно — Корзун, в тому плані, що він виходить на поле і старається. Ще більш умовно — ряд інших гравців, але наскільки ж умовно! Підсумок — велика кількість персонажів, які просто не відповідають рівню першої команди Динамо (до того, як ми його, рівень, собі уявляємо), і велика кількість персонажів, яких це болото поступово засмоктує, приводячи до єдиного знаменника, – написав Франков у передовиці 83-го номера.

Читайте: Чому Ярмоленку на День народження не можна грати за Динамо

Раніше повідомлялося, що Мирон Маркевич може змінити Сергія Реброва на посаді головного тренера Динамо, але незабаром цю інформацію сам Маркевич і спростував.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх