Барселона – Ювентус – 0:0. Огляд матчу

Після виїзної поразки (0:3) каталонська Барселона не змогла нічого вдіяти з обороною Ювентуса (0:0) у матчі-відповіді і вилетіла з Ліги чемпіонів.

Барселона і Ювентус провели перший тайм на хороших швидкостях, з очевидним ігровою і територіальною перевагою перших.

Однак чисельні моменти (гольових було не так багато), господарі реалізувати не змогли. Особливо старався Мессі і Неймар, але захист гостей блискуче нейтралізовував їх потуги. В результаті, перша половина пройшла в суху і шанси Барси на загальний успіх значно зменшилися, адже завдання ліквідувати три забитих м’ячі ставало надзвичайно складним.

Після перерви ситуація не змінилася. Барса ще більше підвищила темп, але Мессі і Ко катастрофічно не щастило. Особливо на завершальній стадії. Із 17 ударів тільки 1 влучив у рамку. У той час як Ювентус чотири рази перевіряв реакцію тер Штегена.

Сухі нулі при дуже навіть веселому матчі.