Малиновський забив крутий гол за Генк зі штрафного

Український півзахисник бельгійського Генка Руслан Малиновський відзначився красивим голом у матчі плей-оф чемпіонату Бельгії проти Ейпена – 1:1.

На 20 хвилині гості отримали право на штрафний, який взявся виконувати наш співвітчизник. Руслан, немов рукою, поклав сферу в ближню дев’ятку, не залишивши ніяких шансів голкіперу Ейпена.

Зазначимо, що звітний гол став для українця 5-м у цьому сезоні. Також він зробив 6 результативних передач.

Читайте: Зідана чекає звільнення з Реала: названо ім’я нового тренера

Раніше Факти ICTV повідомляли, як інший український футболіст Андрій Тотовицький, який грає в чемпіонаті Бельгії, приніс перемогу на останній хвилині Кортрейку в поєдинку з Руселаром.