Українська самбістка перемогла росіянку і стала чемпіонкою Європи

У Мінську (Білорусь) на чемпіонаті Європи з самбо харків’янка Анастасія Шевченко завоювала золоту медаль. Вона зайняла перше місце у категорії до 60 кг.

У фінальній сутичці Шевченко з рахунком 3:2 перемогла росіянку Аліну Пчелінцеву, повідомляє офіційний сайт Федерації самбо України.

Взагалі в перший день змагань Національна збірна України завоювала чотири медалі.

Срібну медаль завоював в бойовому розділі самбо Андрій Кучеренко.

Ще дві українки сьогодні завоювали бронзові нагороди. Анастасія Новікова посіла третє місце в категорії до 48 кг, а Наталія Смаль увійшла до числа призерів, змагаючись в категорії до 72 кг.

Читайте: Серена Вільямс у купальнику показала животик

До речі, сьогодні українська тенісистка Еліна Світоліна, обігравши у третьому колі 23-ракетку світу Мону Бартель із Німеччини, вперше в кар’єрі вийшла у чвертьфінал турніру в Римі.