Україна взяла золото на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Ілля Кваша завоював для збірної України перше золото на домашньому чемпіонаті Європи зі стрибків у воду.

У вечірній програмі відбулися змагання чоловіків у стрибках із метрового трампліну, пише УНІАН.

Учасники змагалися у шести сесіях. Українець Ілля Кваша одразу вийшов на лідируючі позиції та набрав підсумкові 431,75 бали.

На другому місці розташувався німець Патрік Хауздінг (419,80 балів). Бронзову медаль здобув француз Марк Россе.

На четвертому місці опинився українець Олег Колодій із результатом у 391,10 балів.

Читайте: Несподіване рішення Коноплянки щодо Шальке

Відтак після трьох днів змагань у здобутку збірної України – 1 золота медаль, 2 срібні та 1 бронзова.

Нагадаємо, Чемпіонат Європи в Києві триватиме до 18 червня.

Раніше у канадському Торонто у фінальний день етапу Світової серії з синхронного плавання українські спортсменки перемогли у довільній програмі серед команд.