Андрій Павелко : Десна виборола підвищення в класі, але не виконала умови для участі у Прем’єр-лізі

Під час візиту до Краматорську Президент Федерації футболу Андрій Павелко відвідав дві військові частини та поспілкувався з нашими бійцями.

Про це йдеться на сайті ФФУ.

– Було декілька дуже цікавих розмов, багато наших героїв є вболівальниками футболу. Вони в курсі всього, що зараз відбувається, зокрема, і про ситуацію навколо чернігівської Десни. Під час бесіди ми порівняли цю історію з отриманням Україною безвізового режиму з ЄС. Безумовно, шлях до безвізу був непростий, хоча наша країна географічно та історично завжди знаходилась у Європі. Можна сказати, що за спортивним принципом ми давно мали на нього право, але довелося багато років приводити в порядок документи. Так само й гравці та тренери Десни вибороли спортивне право на підвищення в класі, але клуб не виконав важливі умови для участі у Прем’єр-лізі.

До речі, серед хлопців були й чернігівці. Але всі не тільки погодились, що Федерація має керуватись виключно законом – більш того, бійці висловили вимогу до мене пильно контролювати дотримання правил у будь-яких ситуаціях, пов’язаних з українським футболом. Вони краще, ніж хто-небудь розуміють, що спроби “домовитись” ведуть нас до корупційного минулого – того самого, проти якого Україна виступила взимку 2013-го та продовжує боротьбу прямо зараз, – відзначив президент ФФУ.

Читайте: 4 заміни й відеоповтори: нові правила на Кубку конфедерацій

Раніше Факти ICTV повідомляли, що Андрій Павелко було обрано членом дисциплінарного комітету Міжнародної федерації футболу (ФІФА).

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля