Гармата Реброва і чуйка Шеви: 11 років тому Україна запалила на весь світ

Рівно 11 років тому збірна України здобула яскраву перемогу на ЧС-2006 над збірною Саудівської Аравії – 4:0.

На єдиному для України ЧС-2006, який відбувся на полях Німеччини, синьо-жовті здивували багатьох, показавши видатний результат.

Українська команда на чолі з Олегом Блохіним увійшла до вісімки найсильніших збірних світу, поступившись у чвертьфіналі майбутньому тріумфатору – Італії.

Але свою першу перемогу українці здобули саме над Саудівською Аравією в другому турі групового раунду. Після поразки в стартовому матчі від Іспанії – 0:4, козакам неодмінно потрібно було обігравати азіатів. І з цього завданням футболісти Блохіна впоралися на відмінно.

У Гамбурзі на стадіоні АОЛ-Арена за підтримки 50 тис. глядачів Андрій Русол вже на 4-й хвилині відкрив рахунок. Потім точними ударами відзначилися Сергій Ребров й Андрій Шевченко. А крапку в матчі поставив Максим Калиниченко.

Факти ICTV пропонують згадати, як це було.

Читайте: Реальний футбол чи кадр із реклами? – ТЕСТ

Раніше Факти ICTV розповідали, як відеоповтори змінили футбол.