Українець став найкращим данкером Європи

Відомий український Данкер Вадим Miller Поддубченко переміг у конкурсі слем-данків на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3, який у ці дні проходить в Амстердамі.

Об этом сообщает Hromadske.UA‏.

У фіналі Поддубченко, який є бронзовим призером чемпіонату світу-2017, виграв у чинного чемпіона світу Рафала Lipek Липинського з Польщі.

У своїй заключній спробі українець перестрибнув через трьох чоловік, після чого вбив м’яч в кільце.

Читайте: Як набрати м’язову масу: ТОП-5 порад

До слова, слем-данк – вид кидка в баскетболі, при якому гравець вистрибує вгору і однією або двома руками кидає м’яч крізь кільце зверху вниз.

Відзначимо, що чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 на чемпіонаті Європи вийшла в чвертьфінал, де зіграє проти збірної Іспанії. По ходу турніру українці обіграли Туреччину і Нідерланди.

Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали, як баскетболіст без рук продемонстрував чудеса гри.