Ліга чемпіонів 2017/2018: календар і результати всіх матчів

Факти ICTV пропонують ознайомитися з результатами і розкладом всіх матчів Ліги чемпіонів 2017/2018, фінал якого відбудеться в Києві на НСК Олімпійський.

27 червня стартував 63-й розіграш Ліги чемпіонів, фінал якого пройде в Києві на НСК Олімпійський.

Це буде третій розіграш турніру, в якому братиме участь переможець Ліги Європи УЄФА, незалежно від того, яке місце займе команда в національній першості. Цим клубом став англійський Манчестер Юнайтед, який в чемпіонаті посів 6-е місце, але виграв Лігу Європи в амстердамського Аякса.

У нинішньому турнірі візьмуть участь 79 команд із 55 футбольних асоціацій УЄФА.

Україна в груповому етапі буде представляти донецький Шахтар, а київське Динамо почне свій шлях із третього кваліфікаційного раунду.

КВАЛІФІКАЦІЯ

Перший кваліфікаційний раунд (27/28 червня – 4/5 липня 2016)

Вікінгур (Фарери) – Трепча 89 (Косово) – 2:1

Хіберніанс (Мальта) – Таллін (Естонія) – 2:0

Алашкерт (Вірменія) – Санта-Колома (Андорра) – 1:0

ТНС (Уельс) – Європа (Гібралтар) – 1:2

Лінфелд (Північна Ірландія) – Ла-Фіоріта (Сан-Марино)

Матчі-відповіді

Трепча 89 (Косово) – Вікінгур (Фарери) – 1:4

ФКМ Таллінн (Естонія) – Хайберніанс (Мальта) – 0:1

Європа (Гібралтар) – ТНС (Уельс) – 1:3

Ла-Фіоріта (Сан-Марино) – Лінфелд (Північна Ірландія) – 1:0

Санта-Колома (Андорра) – Алашкерт (Вірменія) – 1:1

Другий кваліфікаційний раунд (11/12 липня – 18/19 липня)

Перші матчі

Карабах (Азербайджан) – Самтредіа (Грузія) – 5:0

Партизан (Сербія) – Будучность (Чорногорія) – 2:0

Хіберніанс (Мальта) – Зальцбург (Австрія) – 0:3

Рієка (Хорватія) – ТНС (Уельс) – 2:0

Жальгіріс (Литва) – Лудогорець (Болгарія) – 2:1

Шериф (Молдова) – Кукесі (Албанія) – 1:0

Спартак Юрмала (Латвія) – Астана (Казахстан) – 0:1

БАТЕ (Білорусь) – Алашкерт (Вірменія) – 1:1

Жиліна (Словаччина) – Копенгаген (Данія) – 1:3

Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) – Гонвед (Угорщина) – 2:1

АПОЕЛ (Кіпр) – Дюделанж (Люксембург) – 1:0

Мальме (Швеція) – Вардар (Македонія) – 1:1

Зрінськи (Боснія) – Марібор (Словенія) – 1:2

Дандолк (Ірландія) – Русенборг (Норвегія) – 1:1

Хабнарфйордур (Ісландія) – Вікінгур (Фарери) – 1:1

Лінфілд (Північна Ірландія) – Селтік (Шотландія)

Марієхамн (Фінляндія) – Легія (Польща) – 0:3

Матчі-відповіді

Дюделанж (Люксембург) – АПОЕЛ (Кіпр) – 0:1 (перший матч – 0:1)

Русенборг (Норвегія) – Дандолк (Ірландія) – 1:2 (дод. Час) (1:1)

Копенгаген (Данія) – Жиліна (Словаччина) – 1:2 (3:1)

Кукеса (Албанія) – Шериф (Молдова) – 2:1 (0:1)

Лудогорець (Болгарія) – Жальгіріс (Литва) – 4:1 (1:2)

Марібор (Словенія) – Зрінськи (Боснія) – 1:1 (2:1)

Зальцбург (Австрія) – Хіберніанс (Мальта) – 3:0 (3:0)

Легія (Польща) – Мариехамн (Фінляндія) 6:0 (3:0)

Селтік (Шотландія) – Лінфілд (Північна Ірландія) – 4:0 (2:0)

Гонвед (Угорщина) – Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) – 2:3 (1:2)

Третій кваліфікаційний раунд (25/26 липня – 1/2 серпня)
Жеребкування 14 липня

Раунд плей-офф (15/16 серпня – 22/23 серпня)
Жеребкування 4 серпня

ОСНОВНА СІТКА

Груповий етап (12 вересня – 7 грудня)
Жеребкування 24 серпня

1/8 фіналу (13/14/20/21 лютого – 6/7/13/14 березня)
Жеребкування 11 грудня

1/4 фіналу (3/4 квітня – 10/11 квітня)
Жеребкування 16 березня

1/2 фіналу (24/25 квітня – 1/2 травня)
Жеребкування 13 квітня

Фінал (26 травня)
Київ, НСК Олімпійський

 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля